Zakres działalności kancelarii prawnej

Kancelaria Radcy Prawnego świadczy usługi prawne dla firm oraz klientów indywidualnych, spółek, a także wspólnot mieszkaniowych. Zajmuję się reprezentowaniem klientów w sposób doraźny lub sprawuję nadzór nad postępowaniem w trybie stałym.

W ramach współpracy proponuję zarówno doradztwo, jak i wsparcie podczas postępowań sądowych obejmujących dziedziny prawa gospodarczego, cywilnego, windykacyjnego, rodzinnego czy budowlanego. Usługi radcy prawnego obejmują również przygotowywanie dokumentów, pism procesowych, wniosków oraz całego szeregu innych akt niezbędnych do przedstawienia przed organami administracyjnymi.

Warunki współpracy omawiam z klientem indywidualnie. Spotkania możliwe są zarówno w siedzibie kancelarii, jak i miejscu wskazanym przez klienta jako dogodniejsze do prowadzenia rozmów o charakterze doradczym.

Zakres usług Kancelarii Radca Prawny Ewa Oleszczuk w Gdyni

  • Przedsiębiorcy i osoby prawne

  • Klienci indywidualni

  • Wspólnoty mieszkaniowe

  • Przedsiębiorcy i osoby prawne


Przedsiębiorcy i osoby prawne

Do głównych zadań radcy prawnego należy reprezentowanie przedsiębiorców oraz osób prawnych na każdym etapie działalności gospodarczej oraz każdego typu prowadzonej spółki. Proponuję obsługę prawną firm, która polega na doradztwie oraz obecności podczas prowadzonych postępowań sądowych. Zajmuję się m.in. reprezentowaniem klientów przed sądami różnych instancji, a także przygotowywaniem wniosków oraz umów. więcej


Klienci indywidualni

Świadczę pomoc nie tylko przedsiębiorcom i osobom prawnym, ale także klientom indywidualnym. Specjalizuję się m.in. w prawie rodzinnym, cywilnym oraz budowlanym. W zakres usług świadczonych przez moją kancelarię wchodzi sporządzanie projektów umów i pism procesowych. Reprezentuję klientów w sprawach rozwodowych oraz alimentacyjnych, a także innych postępowaniach przed sądami administracyjnymi lub innymi organami. więcej


Wspólnoty mieszkaniowe

Reprezentuję nie tylko przedsiębiorstwa i stowarzyszenia, ale także wspólnoty mieszkaniowe. Doradzam zarządcom w kwestiach spornych, wyjaśniam zawiłości prawne, przygotowuję wnioski i umowy, prowadzę negocjacje między mieszkańcami a zarządem. W ramach współpracy proponuję zarówno stały nadzór nad przebiegiem spotkań lub prowadzeniem spraw sądowych, jak i doraźną pomoc w jednostkowych przypadkach. więcej


Zasady współpracy

Zasady współpracy uzależniam od potrzeb Klienta. Porady i konsultacje świadczone są na rzecz wszystkich Klientów w biurze Kancelarii lub innym miejscu ustalonym z Klientem. Opinie prawne i sprawy sądowe dla Klientów indywidualnych realizuję na podstawie zlecenia określającego warunki współpracy. Wynagrodzenie szacujemy przy uwzględnieniu koniecznego nakładu pracy, po zapoznaniu się ze sprawą.
Klientom poszukującym stałej obsługi prawnej oferuję zawarcie umowy, w której pomoc prawna świadczona jest według stawek godzinowych lub ryczałtowo.


Przydatne linki

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
Radca Prawny Ewa Oleszczuk

ul. Derdowskiego 7 lok. 125,
81-369 Gdynia

tel. 501-062-880

tel./fax 58 661-39-52

e-mail: eoleszczuk@radcagdynia.pl

 

Pokaż dojazd

Nawigacja:

© 2013 Kancelaria - Radca Prawny Ewa Oleszczuk Google+
Kancelaria - Radca Prawny
Ewa Oleszczuk
ul. Derdowskiego 7 lok. 125,
81-369 Gdynia
Zamknij mapę